Způsoby a ceny doručení a plateb

Doručení:

 

MN_logo_pinkblack_500

Osobní odběr Hradec Králové - ZDARMA

Zboží si můžete vyzvednout přímo na prodejně v Hradci Králové - spol. BeCareLove s.r.o. po obdržení emailu či sms, že je zboží připraveno k odběru. Otevřeno pro Vás máme vždy v úterý a ve čtvrtek v časech: 10-12 a 13-15. Po telefonické domluvě i v jiné dny / hodiny. 
Tuto službu pro Vás poskytujeme zdarma. 
Využijte osobního odběru, kde máte možnost prohlédnout si také ostatní produkty osobně. 
Zboží si vyzvedněte do 5 pracovních dnů - poté bude objednávka stornována a zboží uvolněno dalším zákazníkům.

 

PPL_LOGO_fin  

PPL přepravní služba - 130Kč

Přepravní služba PPL je jedna z nejrozšířenějších a nejspolehlivějších přepravních služeb se kterou máme skvělé zkušenosti. Objednávka Vám bude odeslána nejpozději do 2 pracovních dnů. Kurýr Vás bude informovat o doručení SMS zprávou. 
Využijte poštovného zdarma při objednávce nad 990Kč. 


Zasilkovna_logo_inverzni_WEB 

Zásilkovna - odběrná místa - 80Kč

Při zvoleném způsobu dodání "Zásilkovna" si vyberete odběrní místo přímo ve Vašem okolí. Zboží Vám na něj bude doručeno do 5 pracovních dnů a o jeho uložení budete informováni e-mailem a SMS zprávou. Zboží si poté osobně převezmete na zvolené pobočce. 
Využijte poštovného zdarma při objednávce nad 990Kč. 

 • Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
 • V případě, že kupujícímu při objednání vznikl nárok na dopravu zdarma (objednání nad 990Kč), tento nárok je platný pro jedno zaslání od prodávajícího ke kupujícímu. V případě vrácení zásilky z důvodu nepřevzetí kupujícím (příp. nutnosti opakovaného zaslání) již nemá kupující nárok na dopravu zdarma. Tzn. vratka zásilky a každý další pokus o zaslání je zpoplatněn dle platného ceníku dopravy. 
 • Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nedoporučujeme kupujícímu zásilku od přepravce převzít s udáním důvodu porušení zásilky.

 

Způsoby platby:

 

 • Platba při převzetí zboží HOTOVĚ/KARTOU - zdarma
 • zboží hradíte hotově při osobním odběru na prodejně. Vždy si prosím připravte potřebný obnos zboží, urychlíte tím svůj nákup. Po dohodě lze zaplatit zboží na prodejně také platební kartou. 

 

 • Platba standardním převodem na účet - zdarma
 • Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme fakturu s platebními údaji. Po připsání platby na náš účet Vám bude zboží do 2 pracovních dnů odesláno.
 • Termín dodání může být ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme do 2 pracovních dnů po připsání platby na náš účet).
 • Je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě bude stornována.

 

 • Platba  Online bankovním převodem, nebo Online platební kartou - zdarma
 • tuto službu zajišťujeme ve spolupráci s platební bránou ComGate Payments, a.s.
 • Online bankovní převod - budete přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví, odkud můžete provést platbu. Doba převodu peněz je 0-1 pracovní den.
 • Online platební kartou - zadáte požadované údaje z platební karty (je nutné ji mít aktivní pro online platby). K převodu peněz dochází okamžitě.
 • Pokud se online převod nezdaří, není nutné dělat novou objednávku. Kontaktujte nás e-mailem a my Vám zašleme tlačítko pro opakování platby, nebo údaje k platbě běžným převodem.
 • Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

           ComGate Payments, a.s.
           Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
           E-mail: platby-podpora@comgate.cz
           Tel:  +420 228 224 267

 

Platba dobírkou není možná. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení