O MarilyNails

Ahoj, dovol mi, abych se představila!

199871146_1943401302491784_8239417500020720391_n

Jsem MarilyNails  :)

Mladá kreativní značka produktů pro modeláž nehtů a gellak. Zaměřuji se na materiály pro rychlou, salonní práci, ale pomůžu ti také na soutěžním poli. 

Pocházím z Maďarska, kde mám svoji milovanou starší (a zkušenější) sestru - značku BrillBird. Doufám, že z mých produktů budeš stejně nadšená, jako má nová distributorka pro ČR Jana Janečková a její tým ambasadorek, který ti už brzy představím. S BrillBird se krásně doplňujeme, máme každá rozdílné barvy, konzistence i složení produktů, takže si v obou značkách najdeš ty své oblíbené. :) 

Mé gely a gellaky jsou vyráběné v Evropě, neobsahují kyseliny a všechny mají příjemnou konzistenci, takže se s nimi pracuje velice snadno. Jsou proto vhodné i pro začátečníky. 

Pojďme se podívat na základní přehled produktů:

Základní řadu gelů tvoří dva čiré stavební gely: ArchiTech clear a Elasto clear. Oba jsou řídší, pro rychlou salonní práci a příjemně voní. 

Řadu stavebních gelů doplňují kamufláže (make-up gely) ArchiTech Cover a Easy Fill Cover, mléčně růžový French - Pink gel a bílý stavební gel French Snow White. Najdeš tu také nestavební potahovací kamufláž Cover Pink - Cover gel, který využiješ jak v salonu, tak třeba na soutěžích. ;)

Ke stavebním materiálům máme samozřejmě také přípravné tekutiny a podkladové báze a lesky. Jejich popis a vlastnosti najdeš přímo v detailu konkrétního produktu. 

Barevné gely jsou v MarilyNails Czech ve dvou řadách - bezvýpotkové Full Pigment - jak již název napovídá, jsou nadupané pigmentem, a tak naprosto perfektně kryjí. Můžeš je použít na celobarvu, francii, nebo třeba nail art. Jen ne na gellak. V nabídce je zatím 16 základních odstínů, které se ale budou časem pěkně rozrůstat. 

Další řadou barevných gelů jsou bezvýpotkové paint gely MaxPaint - s nimi vytvoříš jakýkoli nail art. Z 5-ti základních odstínů namícháš jakýkoliv další zářivý odstín.  

Řady Gellaků máme k dispozici hned dvě.

První jsou GelFlow - gellaky s výpotkem, které jsou již téměř v 70 odstínech a najdeš je ve dvou variantách 4 a 7ml - v krásných elegantních lahvičkách s luxusními měkkými štětečky. K nim máme i báze a topy, které můžeš využít i ke gelům, acrygelům, nebo druhé gellakové řadě. Prostě všechno jde kombinovat mezi sebou! ;)

Druhou gellakovou řadou jsou bezvýpotkové (jednofázové) gellaky GelOne, ke kterým nepotřebuješ ani podklad, ani lesk. Pro zvýšení trvanlivosti je ale přidat můžeš. Okouzlí tě krásnou kryvostí, měkkým štětečkem a výběrem z téměř 50 sytých odstínů. Najdeš je také ve 4 a 7ml baleních. 

Nesmíme opomenout na horkou novinku Vision Acrygel - polygel s převažující akrylovou složkou, který už nepustíš z ruky. Krásný kamuflážní odstín Cover a čirý Clear budou mít brzy další barevné variace. K Vision Acrygelu máme i speciální tekutinu a za nedlouho přibyde také luxusní štětec. :)

Co je opravdovou láskou na první pohled? Krásná, úžasná a RŮŽOVÁ led lampa My Love. Je nejen super designovým kouskem do tvého salonu, ale hlavně spolehlivým pomocníkem. 

V nabídce MarilyNails najdeš také řadu štětců, příslušenství, nebo třeba nail artu.

Prozkoumej e-shop a najdeš spoustu krásných věciček.

Když budeš mít dotazy, neváhej nám napsat na sociálních sítích, nebo třeba na e-mail, který najdeš v kontaktech. 

Těšíme se na tvoje reakce, nadšení i zpětnou vazbu. 

MarilyNails, Gels With Love

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení